BLUE ROSE

*** ROCK & METAL ***

Úvodní stránka

Vítejte na stránkách klatovské rockové kapely BLUE ROSE.

 

 
 
Klatovská rocková skupina BLUE ROSE vznikla v roce 2008, od začátků společného hraní se sestava postupně doplňovala a obměňovala až do současné podoby. Stejně tak se postupně upravoval i repertoár kapely - v současné době se ustálil na celkovém počtu skladeb něco okolo 40 kusů. V budoucnu samozřejmě hodláme přidat ještě další songy, ale dnes je pro nás prioritou hrát stávající "fláky" pořádně, aby bavily nejen vás, ale také nás samotné. Kromě toho je možné, že se také pustíme do vlastních songů, ale k tomu vede ještě daleká cesta. Ale kdo ví ....
 
V historii si můžete přečíst něco málo ze společného působení členů kapely a některých "veselých příhod" - ne z natáčení, ale ze společného zkoušení a hraní.
 
Ve složení kapely najdete přehled jednotlivých členů skupiny a co zajímavého na sebe "práskli".
 
repertoáru jsou jednotlivé songy, které kapela hraje, včetně textů, charakteristiky jednotlivých zahraničních i našich kapel a odkazy na jejich oficiální webové stránky. Také zde najdete informace o různých muzikantech - světových i českých. V této sekci můžete také nahlédnout do různých zajímavostí (drby o kapelách), které se odehrávají v kapelách, kterým jsme zasvětili náš repertoár. Pokud vás zajímá, na jakých skladbách právě pracujeme nebo které jsou v plánu, můžete se podívat na odkaz songy v plánu.
 
V sekci koncerty uvádíme přehled odehraných, popřípadě připravovaných koncertů a zábav naší kapely.  Ve fotogalerii se pak můžete podívat na záběry z některých zábav a také ze zkoušek, kterých je v současné době nepoměrně více než veřejných přehlídek - nám se to tak ale líbí ...! Nějakou dobu už máte také možnost podívat se na videozáznam z jedné produkce (celkem 6 skladeb).
 
Jestli chcete vědět, co se právě v kapele děje nebo které songy se právě zkoušejí, podívejte se do novinek. Tady se objevují poslední změny a události nebo se alespoň o to budeme snažit ...!
 
 
Doufáme, že se vám naše nabídka skladeb bude líbit a také vás rádi uvidíme na některém z našich koncertů (jejich nabídku najdete v rubrice Koncerty). 

  

 http://bluerose.wgz.cz/image/18474193

 

 
 
* * * !!! POZOR !!! * * *
http://bluerose.wgz.cz/image/17829533
 

20.2.2020
20:20 hodin
MIROTICE - Sokolovna
Ping-pong ples

 

 

 

Skupina BLUE ROSE přeje všem svým fanouškům a fanynkám krásné, šťastné a veselé Vánoce a k tomu báječný a pohodový nový rok 2019. Užijte si svátky ve zdraví a v příštím roce se určitě setkáme na našich zábavách a  koncertech!

  Blue Rose

 

Hudební nástroje nakupujeme tam, kde si můžeme domluvit nejlepší ceny
na
kytary, baskytary, bicí, klávesy a ostatní hudební nástoje a aparatury.
Doporučujeme Online shop
www.muzikant.cz.

 
Děkujeme za Vaši návštěvu těchto stránek.