BLUE ROSE

*** ROCK & METAL ***

Jardovy e-maily

8.12.2009

Čaute, připomínám, že jsme se dohodli na zkoušce (a dochvilnosti) ve čtvrtek 10.12.2009 od 17,30 hodin u Honzy Libnara. Na programu bude totéž, co minule (snad už ten čtverec skopeme do kulata, aby to jelo), měli bychom už zkusit i Power. Pro inicitivní (a jiné, než takové, v kapele vlastně nemáme) je umístěn na "old.maidenu" další song pro Mínu (na poslední zkoušce domluvený), tak se s ním seznamte a dobře bavte, je to  Uriah Heep - Easy Livin´ (právě jsem vás představil).
 
 
A dále následují tyto zprávy: 
 
1. Fantastická zpráva (a přináším ji exkluzivně a dříve než televize NOVA):
 
Protože 4x1 = 1x4 (umím přece do pěti počítat, ne?!), proč zkoušíme čtyřikrát po jedné hodině a ne jedenkrát čtyři hodiny? Nebo alespoň 2x2 hodiny? Muselo by se to projevit minimálně na produktivitě a zvýšení rychlosti rozšiřování repertoáru teoreticky až čtyřikrát !! Nechte projít mozkovnou (i blondýnka)!!
 
2. Méně fantastická zpráva (z lékařského prostředí):
 
Při našem posledním pozkouškovém pánském semináři jsme usoudili, že bude vhodné (s cílem urychlení přípravy repertoiru), abychom vždy na konci zkoušky vyhlásili nejméně hudebně připraveného jedince a ten že přinese na příští zkoušku láhev tvrdého alkoholu. A druhý nejméně připravený jedinec, že přinese láhev vína. Zřejmě dobrá myšlenka (nemuseli bychom se o zkoušce zdržovat chozením pro chlast), nicméně protože by mohla vyvolat i kontraindikace (nic naplat, je to medicína!), posílám tentokrát avizo o zkoušce s dvoudenním předstihem, abychom se mohli všichni připravit a nemuseli tato dosud dostatečně neodzkoušená antibiotika vůbec nasadit!!
 
3. Poplašná zpráva:
 
Ty vole (zvolání, ne nadávka), Charlie, jestli nepřestaneme včas chlastat jako prasata, skočí na nás prasečí chřipka a ženský nás pak budou používat (viz příloha) už jenom jako vývrtku !!
 
 
Toť vše,
 
administrátor Jaroslav
 
.......... jo, vlastně ještě něco - připomínka sklerotika nesklerotikovi - Martino, měl jsem ti připomenout, abys nám přinesla ten Sibelius (verze 6 ?)
 
J.
 
Děkujeme za Vaši návštěvu těchto stránek.