BLUE ROSE

*** ROCK & METAL ***

Jardovy e-maily

8.1.2010

Zdravím všechny, sotva jsme se rozloučili,
 
připomínám, že jsme se domluvili na zkoušku v tuto neděli na 16,00 hod u Honzy.
 
Rekapitulace čtvrteční zkoušky:
 
Asi docela povedený Pink Floyd, slušně předkousaný Olympic, Kabát, Harlej
 
Roman slíbil dát nové texty na internet (old.maiden nebo www ?)
 
Vysrali jsme se na Bivokýho Blilla, protože .... cituji "jsou to sračky"
 
Pokus o Uriah Heep - Easy Livin - asi nám to půjde a Mína to v neděli dá z fleku, viď, podklady si zajistí u Romana, kdyby byl problém, ozvi se nebo se zastav u nás, podklady ti dám já.
 
Pokus o Kotva a kříž (Tichá dohoda) skončil prakticky ve fázi poslechu, v neděli rozhodnem, co s ním dál.
 
Zcela z brusu nový přechod mezi I Want Out a Amaranthem (pro osvěžení - budeme řvát Héeeéej)
 
Nácvik lidové směsky pro rozchlastané publikum (když už by k tomu politování hodnému omylu došlo a muselo to přijít), a to zhruba v obrysech:
 
Smoke An The Water plynule přechází do Dělání, plynule navazující We Well Rock You se změní v Když se načančám ...... jejíž závěr Charlie přepidlíkuje do Iron Maiden 666, z čehož se vyklube nakonec Princezna ze mlejna (.... ta svině, účastníci zájezdu ví proč). Abychom získali čas, všecho te je x 2, vždycky úvodní bestiální rif + sloka + refrén a pak ještě jednou se stejným rifem a druhou slokou a refrénem a jde se na druhý rif, zase dvakrát ....
Jen tak mne napadá - jak jsme mohli opomenout tu nejslavnější "českou zlidovělou" - "........ před naší, za naší, cesta má, ať nepráší ....."
 
Takže toto je mimo klasického repertoáru námět na neděli.
-----------------------------------------
 
Závěrečný pokřik: holky, máme vás rádi (všichni), Charlie vás navíc miluje z celého srdce (a je to pravý muž) a obrázek v příloze s tím nemá nic společného a podobnost textu je čistě náhodná........
 
----------------------------------------
 
Administrátor  J.
 
---------------------------------------
 
Perlička pro zasmání, zejména těch, kdo byli ve čtrvek "do židlí":
ověřoval jsem u Honzy, zda budeme moc v neděli být ve zkušebně - dozvěděl jsem se, že tam byla Vendulka, musela po nás vytřít a chce za to tři stovky, ta třílitrová láhev vína, že to neaspraví...... Moje odpověď byla v tom smyslu, že  ".... řekni tohle Romanovi a ta třílitrová láhev vína to spraví, protože ti přistane na palici, včera vytíral (já vím, Sabi, ty taky)......". Takže jsem usoudil, že Honza je větší šprýmař, než jsem si myslel.
 
Děkujeme za Vaši návštěvu těchto stránek.