BLUE ROSE

*** ROCK & METAL ***

Jardovy e-maily

5.2.2010

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdravice maximální,
 
na vědomost se dává (zejména těm, co to ještě neví nebo brzy zapomínají), že od této zkoušky, domluvené na pondělí 8.2.2010 od 17 hodin, užíváme novou zkušebnu areálu jednoho dříve velmi významného výrobního podniku v Klatovech. Protože v rámci obav z možné nechtěné návštěvy s nekalými úmysly jsme se dohodli, že nebudeme zbytečně vytrubovat do světa, kde to je (a protože kouknout do e-mailových pošt umí již nejen šikovný hekr ale prakticky skoro každý, kdo má do prdelky díru), tak neudávám přesné GPS souřadnice (vlastně pouze Martina neví, kde to je, takže zavolám a objasním).
 
Dále mám jednu dobrou zprávu a jednu dočasně horší zprávu).
 
Protože mám rád pohádky a happyendy, začnu tou dočasně horší zprávou:
 
aparatura zatím nedorazila (ač jsme byli již natěšeni na tento pátek)
 
A teď ta lepší zpráva (pro ty, co to zatím ještě neví):
 
stáváme se majiteli vlastní velmi slušné aparatury a zbavujeme se tedy břemena ve formě nájmu aparatury v ceně 250 Kč za každou zkoušku
 
Vzhledem k tomu, že tato zkouška bude první na novém místě, může nás ledaccos překvapit, nikoli však otrávit či zlomit naší reálné cestě a rychlému nástupu stát se skvělou kapelou (jasně Charli, nejlepší, já jsem furt takovej přizdíř, fuj!!).
 
Provizorní vytápění jsme vyřešili (nicméně pánská část kapely si pro jistotu jednotně bere teplé spodní prádlo - viz příloha - abychom náhodou nenastydli a neobtěžovali jsme okolí nudlemi). Ženy, vy si to vyřešte individuelně, jak nejlépe umíte a jak vám to vyhovuje, třeba si pořiďte čepice nebo dokonce pořádné beranice.
 
Čili se velmi těším na věci další v horizontu mnoha let.
 
 
Mějte se, administrátor, J.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Děkujeme za Vaši návštěvu těchto stránek.