BLUE ROSE

*** ROCK & METAL ***

Jardovy e-maily

4.11.2009

Čaute všichni,
 
zkouška je tento čtvrtek od 17.30 hodin, kdo chce, může přijít i dřív, já bych tam měl být s Romanem už od 16 hodin. Co bychom měli zkoušet - Jumpíka!, čerstvější Nightwish, možná Power ...... to by asi mělo stačit, ..... i tak je toho dost - na vojně se říkalo po vychodňarsku "po kokot" (platí pouze pro pány, dámy toho mají, protože jsou obecně menšího vzrůstu, řekněme "po nadpodbřišek" ......).
 
Pojďte, zaberem, ať se neocitneme níže, než Česká republika (viz příloha) !!
 
 
Administrátor, J.
 
 
P.S.
Hlubokomyslná úvaha o názvu BlueRose:
 
dřív jsem z tohoto názvu nebyl zrovna nadšen, BlueRose - modrá růže, asi to existuje, už jsem to asi i viděl, ale i když je to přírodní, je to asi i hezký, zajímavý, je to chemický a je na tom vidět každá žíla ...... Nejsem zrovna žádnej angličtinář, ale ono se to dá asi přkládat i jako "modrorůžoví" a to už se docela hodí, jsme tři kluci, tři holky (Pepu v tomto okamžiku nepočítám, to by bylo 6  : 3).
Tak si jenom tak říkám - kdybyste nás ty holky někdy opustili ....... Karle, Romane - chtěli byste být modrorůžoví "cukrouši"? Brrrrr, já ne, museli bychom se přejmenovat, ....... to už radši jenom "Blue" nebo že by třeba  "Innocent Vocásek" ......
 
Děkujeme za Vaši návštěvu těchto stránek.