BLUE ROSE

*** ROCK & METAL ***

Jardovy e-maily

20.1.2010

Čau,
 
připomínám zkoušku dne 21.01.2010 od 17,00 hod u Honzy (Romane, jestli můžeš zase kvůli našemu Honzovi na 16 hod). Na programu zkoušky je zajména dát hobla Míně u příležitosti dosažení jistého čísla v kalendáři, spojeného se vznikem čehosi nového mezi nebem a zemí, u kterého se u dam veřejně nemluví, kolikrát již dosažení této mety nastalo (ty, Míno, nemáš taky náhodou ještě v neděli svátek, že bychom zatuplovali a trochu to protáhli ?).
Jinak mám možná pozitivní zprávu ohledně zkušební místnosti, uvidíme co se z toho vyvrbí. Prosím o pomoc při stěhování aparatury od Švejka do zkušebny (stačí někdo silný, nemusí být moc chytryý ..... aha, takové tam nemáme, takže u toho zřejmě zůstanu sám ...), Honza tam nechal bedny, tak je budeme muset přinést (prý nám Honza pomůže !! :-)).
Výběr daní - stručně: 2940 + 420 za minule + 1000 za opravu bedny = celkem 4 360,- Kč, tedy na jednoho z pěti osob 872,- Kč na stole českých.
Hrát se bude to, co minule.
 
Mějte se,
 
administrátor J.
 
P.S.
Jak tak koukám na tu přílohu - asi jsem přece jen do té hudebky měl chodit, neměl bych takové problémy udržet rytmus a takt mi také občas nic neříká .......
 
Děkujeme za Vaši návštěvu těchto stránek.