BLUE ROSE

*** ROCK & METAL ***

Jardovy e-maily

13.11.2009

Zdar přátelé,
 
připomínám zkoušku (3xblue2xrose, Míno, ty jsi minule říkala, že nemůžeš, proto ta dvojka u rose, ale jestli jsi to přehodnotila, přijď) tuto neděli u Honzy od 17,30 hodin. Já tam budu s Romanem zhruba od 16,00 hodin, takže kdo může a chce, tak může i dřív /půjde třeba pro pivo :-)) /.
 
Plánovaný program:
 
1. Výběr daní
Byl jsem opět upozorněn Honzou, že nemáme zaplacenou nejen zálohu na zálohu na příští rok, ale ani zálohu na příští rok. Protože jsme si to takto odhlasovali, musel jsem mu dát za pravdu.
 
2. Vlastní zkouška
Protože nebude zřejmě Mína, bude se vše točit kolem našeho Charlieho (.... se máš, chlape, tě budem i za uchem drbat ....). Takže - třeba na rozcvičení ExtraBand - Ta se má (Martino, sorry, vím, že ji nemáš ráda, ale jednou to přece muselo přijít!!), ať už to máme za sebou a nemusíme se k tomu vracet, Jump! (Sabi, sorry, ale i toto muselo neodvratně přijít), Helloween - Power (Charlie, sorry, ale ani zde už není vyhnutí), taky třeba Deep Purple - Soldiers (Jardo, sorry, budeš se to muset už konečně naučit!!) ?
 
3. Změna programu (jako obvykle) zřejmě vyhrazena
 
 
Mějte se,
 
Administrátor, J.
 
 
P.S.
Nerad se (až na výjimky!!) opakuji, ale tentokráte musím, a to tak, že důsledně - včetně obrázku v příloze. Pojďme, mákneme, ať jsme vejš, nejlépe za nabo alespoň nad vodou !! ...... Provedel jsem podrobnou rekognoskaci okolního terénu, právě se nalézáme v nebezpečné oblasti Perského zálivu (Írán, Iraque) a hrozí nebezpečí, že nejbližší vlna tsunami, přišedší z Arabského moře na okraji Indického oceánu, nás zanese, ba přímo spláchne, až někam k Madagaskaru (na přiložené mapě není toto území zcela patrné, ale buďte si jisti, je tam, na sto procent !!). Po konzultaci s "meteopress.cz" jsem se navíc dozvěděl, že vlna tsunami vyšší pěti metrů nás sveze přes Antarktis až někam k Jižnímu pólu, kde se nachází jedna z "černých děr" vesmíru, která je schopná nás naprosto a nevratně pohltit ..... taky není zcela patrná (bez pořádného dalekohledu), ale také je tam, pravděpodobnost se blíží 99 procentům .....).
 
Děkujeme za Vaši návštěvu těchto stránek.