BLUE ROSE

*** ROCK & METAL ***

Jardovy e-maily

12.1.2010

Zdar všichni domácí i pocestní,
 
připomínám s předstihem (zítra se zřejmě nedostanu k počítači), že zkouška BlueRose bude tento čtvrtek od 17,00 hodin u Honzy (kterej to zatím ještě neví). Nepolevme, když jsme odsunuli (ale jen o kousíček) vystoupení, neznamená to, že je teď času dost, naopak !! Posunuli jsme proto, že je času málo !!
 
Jinak do vystoupení je vyhlášené embargo na nácvik nových kusů (neplatí pro vyhledávání nových kusů), dopilujme staré kusy.
 
Zaměření zkoušky:
 
Uriah Heep, Tichá dohoda - Kotva a kříž, 4neblondýnky - What´s Up, pozor - změna myšlení - Power, Pink Floyd a na rozcvičku Svařák, Kabát a Olympic.
 
Ufff, tak jsem zvědav, co jsem zase zapomněl nebo pomotal !! Kdybys, Martino, vzpomněla, když už ne na nás, tak na toho Sibelia, pěkně prosím, smutně koukám  .......
 
 
Mějte se, administrátor J.
 
P.S.
Už s tím jdu ven - máme s Charliem a Romanem (sorry hoši, že jsem to proflák´, ale nedá se to už vydržet) připraven další neobyčejný kus. Když už nepomůžou ani "pohádky", vylezeme s tímhle - viz příloha (ale musíte mít zvukovku). Charlie je, samozřejmě, ten vlevo, poznáte ho podle výrazu tváře a zejména podle toho, že hraje náročnější part a je technicky podstatně lepší. Romča tam v tuto chvíli chybí, ale jen zdánlivě, bude vedle nás u druhých (Sabiny) kláves, přepnutých do módu "Drums" (když tak budeš moci, Sabino, obsluhovat zvonec, což je u bicích velmi důležitý nástroj). Protože je Romča těžkej profík a má navíc natrénováno, nemusí tento kus s námi cvičit (proto ta absence u kláves v ukázce) a dá to z voleje...... Tak tedy příjemný poslech ...... A pak, že s měkkým to nejde !!
 
Děkujeme za Vaši návštěvu těchto stránek.