BLUE ROSE

*** ROCK & METAL ***

Jardovy e-maily

10.2.2010

Nazdárek, připomínám, že jedna z posledních zkoušek před výbuchem supernovy je zítra, tj. ve čtvrtek 11.02.2010 v nové zkušebně. Kdo by snad měl odminule okno, kde to vlastně je, tak je to poblíž cca 49,4027°s.š. a 13,2790°v.d. (tohle jsou souřadnice mého kanclíku). Začátek je stanoven netradičně na 15,30 hodin. Martino, o tobě už vím, zkusíme dát s Charliem hlavy dohromady (ne, francouzáky proboha ne, mozkový trust myslím!!), on je přes ty WIFI antény, asi ti zřídíme telemost (kapesní), abys mohla hrát třeba z domova nebo odkudkoli, v podstatě to bude brnkačka - notes, sem tam nějaká webkamera, brejličky jako na virtuální realitu a sluchátka a hotovo, hrajem.

Myslím, že se nám zítra zasekne termostat vytápění někde na +30°C, takže v příloze dámy naleznou, co by měly mít na sobě, aby se nepřeřály. My, pánové, to máme jednodušší, my máme chlupatá prsa a to funguje jako ovčí srst, v zimě hřeje, v létě chrání před horkem. Více k dámskému oblečení na  www.daniela-pradlo.cz . Mimochodem, uvažuji, že bych s touto "dámou" vstoupil do jednání a nabídl jí směnný obchod, za sponzoring bychom promítali naším budoucím projekčním přístrojem jejich produkty na naše pozadí, pochopitelně promítací pozadí, myslím tím plátno. Až by zaznělo ".....Sammy was low ....", nejeden "Sammy" by se vzchopil.a ve druhé sloce by musela Mína zpívat "...Sammy is big ... "

Míno, prosím, ty jsi říkala, že máš někde ještě jedeno to elektrické topidlo, jestli můžeš, tak ho vezmi.

Tak zatím čus.

Administrátor, J.

P.S.: Doufám a věřím, že opravdu břinkne supernova, že to nebude nášlapná mina nebo otevření hovnocucu ....... Vydržte, zaberte, oddech nám neuteče ......

 
Děkujeme za Vaši návštěvu těchto stránek.