BLUE ROSE

*** ROCK & METAL ***

Jardovy e-maily

Zdareček,

připomínám generální zkoušku před stěžejním vystoupením. Zkouška na místě
již známém, útulném (a zřejmě ve velkém sále), je ve čtvrtek 18.02.2010 od
17,00 hodin (přesně!!).
Charlieho hned a opět napráším, sehnal mikrofony, stojany, udělal kabeláže
...... ty vole, Chalie, já bejt baba, tak z tebe mám rodidla až u kolen
.......
Jinak - novinka - dostal jsem reklamní pokladničku (s čurýkem) a nápad (!),
tak jsem ji hned vzal do zkušebny. Kdo přijde později, dá do kasičky pětku
(no, kontrolovat to nebudu, ale my jsme všichni takoví, že to ani nebude
třeba, že jo), hned budeme mít - no řekněme - na elektriku.

V příloze posílám jeden šot, který mne překvapil. Vím, že práce s mikrofonem
je důležitá, ale že je nutné s ním pracovat až takto hluboce, to jsem
opravdu nevěděl. O to více si všech zpívajících vážím!!

Mějte se,

administrátor, J.

Sabina:

Ahoj, ani se neptejte co se mi stalo. Mam chřipku křipku jako hovado. Ale v
pátek to dam, musim hodně pít. Naštěstí zatím není zasaženo hlasové ústrojí
:) tak ve čtvrtek na zkoušce se těšim až vás všechny nakazim, papa

Jarda:

Ahoj Sabino, díky moc za to, že na nás všechny myslíš a chceš nám z ciziny
něco přivézt, ale nechci nic zadarmo - za chřipkový bacil nabízím výměnou:
syfla, AIDS, kapavku, počínajícího Parkinsona, výpadky paměti, toho ..... no
..... jo - Alzheimera, bolesti zad, chabnoucí zrak, padající vlasy,
zhoršený sluch, zvýšenou nervozitu, pomalé reakce, pomalé erekce,
neschopnost myšlenku udržet, neschopnost myšlenku opustit ...... Když se
vrátí paměť, vzpomenu si na další ..........

A ani se neptám, co se ti stalo ....... koneckoncům taková Bonny Tyler taky
zpívala hezky (anebo Louis Armstrong) ......

Měj se fajn, hezkej zbytek výletu ....... J.

Nazdárek, připomínám, že jedna z posledních zkoušek před výbuchem supernovy je zítra, tj. ve čtvrtek 11.02.2010 v nové zkušebně. Kdo by snad měl odminule okno, kde to vlastně je, tak je to poblíž cca 49,4027°s.š. a 13,2790°v.d. (tohle jsou souřadnice mého kanclíku). Začátek je stanoven netradičně na 15,30 hodin. Martino, o tobě už vím, zkusíme dát s Charliem hlavy dohromady (ne, francouzáky proboha ne, mozkový trust myslím!!), on je přes ty WIFI antény, asi ti zřídíme telemost (kapesní), abys mohla hrát třeba z domova nebo odkudkoli, v podstatě to bude brnkačka - notes, sem tam nějaká webkamera, brejličky jako na virtuální realitu a sluchátka a hotovo, hrajem.

Myslím, že se nám zítra zasekne termostat vytápění někde na +30°C, takže v příloze dámy naleznou, co by měly mít na sobě, aby se nepřeřály. My, pánové, to máme jednodušší, my máme chlupatá prsa a to funguje jako ovčí srst, v zimě hřeje, v létě chrání před horkem. Více k dámskému oblečení na  www.daniela-pradlo.cz . Mimochodem, uvažuji, že bych s touto "dámou" vstoupil do jednání a nabídl jí směnný obchod, za sponzoring bychom promítali naším budoucím projekčním přístrojem jejich produkty na naše pozadí, pochopitelně promítací pozadí, myslím tím plátno. Až by zaznělo ".....Sammy was low ....", nejeden "Sammy" by se vzchopil.a ve druhé sloce by musela Mína zpívat "...Sammy is big ... "

Míno, prosím, ty jsi říkala, že máš někde ještě jedeno to elektrické topidlo, jestli můžeš, tak ho vezmi.

Tak zatím čus.

Administrátor, J.

P.S.: Doufám a věřím, že opravdu břinkne supernova, že to nebude nášlapná mina nebo otevření hovnocucu ....... Vydržte, zaberte, oddech nám neuteče ......

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdravice maximální,
 
na vědomost se dává (zejména těm, co to ještě neví nebo brzy zapomínají), že od této zkoušky, domluvené na pondělí 8.2.2010 od 17 hodin, užíváme novou zkušebnu areálu jednoho dříve velmi významného výrobního podniku v Klatovech. Protože v rámci obav z možné nechtěné návštěvy s nekalými úmysly jsme se dohodli, že nebudeme zbytečně vytrubovat do světa, kde to je (a protože kouknout do e-mailových pošt umí již nejen šikovný hekr ale prakticky skoro každý, kdo má do prdelky díru), tak neudávám přesné GPS souřadnice (vlastně pouze Martina neví, kde to je, takže zavolám a objasním).
 
Dále mám jednu dobrou zprávu a jednu dočasně horší zprávu).
 
Protože mám rád pohádky a happyendy, začnu tou dočasně horší zprávou:
 
aparatura zatím nedorazila (ač jsme byli již natěšeni na tento pátek)
 
A teď ta lepší zpráva (pro ty, co to zatím ještě neví):
 
stáváme se majiteli vlastní velmi slušné aparatury a zbavujeme se tedy břemena ve formě nájmu aparatury v ceně 250 Kč za každou zkoušku
 
Vzhledem k tomu, že tato zkouška bude první na novém místě, může nás ledaccos překvapit, nikoli však otrávit či zlomit naší reálné cestě a rychlému nástupu stát se skvělou kapelou (jasně Charli, nejlepší, já jsem furt takovej přizdíř, fuj!!).
 
Provizorní vytápění jsme vyřešili (nicméně pánská část kapely si pro jistotu jednotně bere teplé spodní prádlo - viz příloha - abychom náhodou nenastydli a neobtěžovali jsme okolí nudlemi). Ženy, vy si to vyřešte individuelně, jak nejlépe umíte a jak vám to vyhovuje, třeba si pořiďte čepice nebo dokonce pořádné beranice.
 
Čili se velmi těším na věci další v horizontu mnoha let.
 
 
Mějte se, administrátor, J.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vážení přátelé, minulá zkouška patřila k těm, po které jsem měl chuť s tím naším hraním seknout. Nicméně – protože jsem se rozhodl tak neučinit, musím se sebe vymáčknout následující hnis, aby to nehnisalo, nehnilo a nesmrdělo dále, víc a hlouběji. Sabino, ty máš na stránkách napsáno, že nemáš ráda přetvářku, tak abych se nepřetvařoval.

Minulá zkouška ukázala, že nehrajeme žádný sračky, každý toho máme naloženo tolik, že když tam není kdokoli z nás, nedá se vlastně zkoušet. Jsem rád, že tentokrát to viděla “z té druhé strany” i Mína, ví už, jak a co můžeme zkoušet, když tam není.

Což je tak těžké, když je jasné týden (…. dva, tři týdny….. vždyť jindy už prakticky zkoušet nemůžeme) dopředu, udělat si na tento termín a hodinu volno? Třeba na čtyři hodiny? A tu chvíli vypnout mobily, neodbíhat, nesjednávat si nic jiného atd. atd.. Vždyť kdokoli jiný ze zbylých pěti si možná právě kvůli tomu, abychom se slezli, také zrušil nebo přehodil schůzku, nešel v ten čas jinam nebo za někým jiným. Proč, když se řekne v pět, tak je pro někoho pět v šest nebo v půl sedmé. Vždyť tam marní ve stejné chvíli stejný čas dalších až pět lidí, to je vám úplně jedno? Akademická čtvrthodinka – budiž, déle, si myslím, že je neslušnost.

Další, co mne štve, je využívání doby zkoušky – za zkušebnu platíme (dle reakcí okolí navíc velmi draze, ale zatím nemáme lepší alternativu) paušální částku, ať už jenom otočíme klíčem v zámku nebo tam jen chlastáme nebo jestli zkoušíme celý den (jako nedobrovolně designovaný správce kasy to vím velmi dobře i se všemi vedlejšími aspekty). Tak proč nezkoušíme? Jestli se nescházíme hlavně kvůli muzice, tak mne vyveďte z omylu (a asi i rovnou vyhoďte). Navrhuji, abychom stávající poměr činností (odhadem) hovadiny : hraní = cca 4 až 5 : 1 obrátili až do secvičení repertoáru na poměr 1 : 4 až 5, pak se uvidí. Navrhuji a prosím Charlieho jakožto nejvyšší neformální autoritu v kapele, aby tento poměr pohlídal a rázně nás usměrňoval ke hraní J .

Nekončím (tak lehce se mne nezbavíte – jsem přece beran !! - když už jste mi ukázali, že nám to i umí hrát), myslím, že kapela je potenciálně velmi dobrá a dobře fungující (jasně, že bude nejlepší, Charlie, ale pššššt, zatím nikomu ani muk!!), nicméně ještě jedna zkouška podobná té minulé a přecházím osobně do stavu pasivní rezistence. Howg!!

 

Takže jestli jsem vás tímto ještě fatálně neotrávil, tak vás očekávám na zkoušce tento čtvrtek, tj. 28.1.2010 u Honzy Libnara. Začátek je pro ty, kdo chodí včas v 17,00 hodin, ostatní si odpočtěte začátek dle vašich zvyklostí tak, abyste tam byli v 17,00 hodin. Vzhledem k venkovní teplotě nechám zatopit již v poledne, aby tam byla trenýrková teplota (tak všichni pěkné trenýrky !!).

Romane, prosím, přišel bys kvůli našemu Honzovi na 16 hodinu, budu tam též.

Účty finanční s Honzou jsou včetně minulé zkoušky a včetně opravy porouchané bedny (někdy před měsícem, bohužel, v naší přítomnosti jedna bedna přestala hrát) vyrovnány.

 

Tak se mějte, těším se na vás i na další hraní.

 

Nejuvědomělejší, nejvotravnější, nejnešikovnější, nejprotivnější, nejobtížnější  ………. administrátor J.

Čau,
 
připomínám zkoušku dne 21.01.2010 od 17,00 hod u Honzy (Romane, jestli můžeš zase kvůli našemu Honzovi na 16 hod). Na programu zkoušky je zajména dát hobla Míně u příležitosti dosažení jistého čísla v kalendáři, spojeného se vznikem čehosi nového mezi nebem a zemí, u kterého se u dam veřejně nemluví, kolikrát již dosažení této mety nastalo (ty, Míno, nemáš taky náhodou ještě v neděli svátek, že bychom zatuplovali a trochu to protáhli ?).
Jinak mám možná pozitivní zprávu ohledně zkušební místnosti, uvidíme co se z toho vyvrbí. Prosím o pomoc při stěhování aparatury od Švejka do zkušebny (stačí někdo silný, nemusí být moc chytryý ..... aha, takové tam nemáme, takže u toho zřejmě zůstanu sám ...), Honza tam nechal bedny, tak je budeme muset přinést (prý nám Honza pomůže !! :-)).
Výběr daní - stručně: 2940 + 420 za minule + 1000 za opravu bedny = celkem 4 360,- Kč, tedy na jednoho z pěti osob 872,- Kč na stole českých.
Hrát se bude to, co minule.
 
Mějte se,
 
administrátor J.
 
P.S.
Jak tak koukám na tu přílohu - asi jsem přece jen do té hudebky měl chodit, neměl bych takové problémy udržet rytmus a takt mi také občas nic neříká .......
Zdar všichni domácí i pocestní,
 
připomínám s předstihem (zítra se zřejmě nedostanu k počítači), že zkouška BlueRose bude tento čtvrtek od 17,00 hodin u Honzy (kterej to zatím ještě neví). Nepolevme, když jsme odsunuli (ale jen o kousíček) vystoupení, neznamená to, že je teď času dost, naopak !! Posunuli jsme proto, že je času málo !!
 
Jinak do vystoupení je vyhlášené embargo na nácvik nových kusů (neplatí pro vyhledávání nových kusů), dopilujme staré kusy.
 
Zaměření zkoušky:
 
Uriah Heep, Tichá dohoda - Kotva a kříž, 4neblondýnky - What´s Up, pozor - změna myšlení - Power, Pink Floyd a na rozcvičku Svařák, Kabát a Olympic.
 
Ufff, tak jsem zvědav, co jsem zase zapomněl nebo pomotal !! Kdybys, Martino, vzpomněla, když už ne na nás, tak na toho Sibelia, pěkně prosím, smutně koukám  .......
 
 
Mějte se, administrátor J.
 
P.S.
Už s tím jdu ven - máme s Charliem a Romanem (sorry hoši, že jsem to proflák´, ale nedá se to už vydržet) připraven další neobyčejný kus. Když už nepomůžou ani "pohádky", vylezeme s tímhle - viz příloha (ale musíte mít zvukovku). Charlie je, samozřejmě, ten vlevo, poznáte ho podle výrazu tváře a zejména podle toho, že hraje náročnější part a je technicky podstatně lepší. Romča tam v tuto chvíli chybí, ale jen zdánlivě, bude vedle nás u druhých (Sabiny) kláves, přepnutých do módu "Drums" (když tak budeš moci, Sabino, obsluhovat zvonec, což je u bicích velmi důležitý nástroj). Protože je Romča těžkej profík a má navíc natrénováno, nemusí tento kus s námi cvičit (proto ta absence u kláves v ukázce) a dá to z voleje...... Tak tedy příjemný poslech ...... A pak, že s měkkým to nejde !!
Zdravím všechny, sotva jsme se rozloučili,
 
připomínám, že jsme se domluvili na zkoušku v tuto neděli na 16,00 hod u Honzy.
 
Rekapitulace čtvrteční zkoušky:
 
Asi docela povedený Pink Floyd, slušně předkousaný Olympic, Kabát, Harlej
 
Roman slíbil dát nové texty na internet (old.maiden nebo www ?)
 
Vysrali jsme se na Bivokýho Blilla, protože .... cituji "jsou to sračky"
 
Pokus o Uriah Heep - Easy Livin - asi nám to půjde a Mína to v neděli dá z fleku, viď, podklady si zajistí u Romana, kdyby byl problém, ozvi se nebo se zastav u nás, podklady ti dám já.
 
Pokus o Kotva a kříž (Tichá dohoda) skončil prakticky ve fázi poslechu, v neděli rozhodnem, co s ním dál.
 
Zcela z brusu nový přechod mezi I Want Out a Amaranthem (pro osvěžení - budeme řvát Héeeéej)
 
Nácvik lidové směsky pro rozchlastané publikum (když už by k tomu politování hodnému omylu došlo a muselo to přijít), a to zhruba v obrysech:
 
Smoke An The Water plynule přechází do Dělání, plynule navazující We Well Rock You se změní v Když se načančám ...... jejíž závěr Charlie přepidlíkuje do Iron Maiden 666, z čehož se vyklube nakonec Princezna ze mlejna (.... ta svině, účastníci zájezdu ví proč). Abychom získali čas, všecho te je x 2, vždycky úvodní bestiální rif + sloka + refrén a pak ještě jednou se stejným rifem a druhou slokou a refrénem a jde se na druhý rif, zase dvakrát ....
Jen tak mne napadá - jak jsme mohli opomenout tu nejslavnější "českou zlidovělou" - "........ před naší, za naší, cesta má, ať nepráší ....."
 
Takže toto je mimo klasického repertoáru námět na neděli.
-----------------------------------------
 
Závěrečný pokřik: holky, máme vás rádi (všichni), Charlie vás navíc miluje z celého srdce (a je to pravý muž) a obrázek v příloze s tím nemá nic společného a podobnost textu je čistě náhodná........
 
----------------------------------------
 
Administrátor  J.
 
---------------------------------------
 
Perlička pro zasmání, zejména těch, kdo byli ve čtrvek "do židlí":
ověřoval jsem u Honzy, zda budeme moc v neděli být ve zkušebně - dozvěděl jsem se, že tam byla Vendulka, musela po nás vytřít a chce za to tři stovky, ta třílitrová láhev vína, že to neaspraví...... Moje odpověď byla v tom smyslu, že  ".... řekni tohle Romanovi a ta třílitrová láhev vína to spraví, protože ti přistane na palici, včera vytíral (já vím, Sabi, ty taky)......". Takže jsem usoudil, že Honza je větší šprýmař, než jsem si myslel.

Zdravím všechny,

připomínám zkoušku (už nám teče do bot!!) tento čtvrtek, tj. 7.12.2010 od
17.00 hodin u Honzy, otevřeno bude od 16.00 hodin (ve zkušebně). Prosím o
dochvilnost (Sába se zdrží, víme, bylo hlášeno), kdo nebude vědět, kolik
bude právě hodin, ať se zeptá sedláka u cesty, ten to ví přesně (viz
příloha).

Plán zkoušky:

Rozcvička hlasu zpěváků (tentokráte to bude, myslím, bez Míny)
PinkFloyd, PinkFloyd, PinkFloyd
To ostatní, co lze hrát a zpívat bez Míny
---------------------
Charlie umístil na old.maiden.brush čtyři (+1) jednodušší kusy, které bychom
mohli relativně rychle (do toho 22.1., ale termín zatím ještě nepotvrzen,
mám se to dozvědět dneska) secvičit. Prosím, koukněte na to a vyslovte svůj
názor, nejlépe jednoznačný a jednomyslný :-)). V tom případě budeme moci
hned začít s nácvikem některých z těchto potenciálních kusů.
-----------------------
Vrcholný hřeb večera - úklid, úklid, úklid .............. neboť jsem právě
před chvílí opět dostal sodu od Honzy (nevytřeno, zbytky pití, zbytka
jídla), jinak budeme pokutováni (taxa zatím nestanovena).

Díky za pochopení

Charli, crack na Sibelius se mi na old.maiden nepodařilo propašovat, je asi
moc baculatý (cca 18 mega), když tak vysmažím nebo přinesu na flešce.

Administrátor

Zdar přátelé a přátelé hudby, bigbítu a cimbálky zvlášť,
 
chci jen připomenout následující: zkouška se koná dle dohody tuto středu, tj. 30.12.2009 od 17.00 hodin u Honzy (všichni jste měli čas, alespoň jste to říkali, tak prosím o dochvilnost).
 
Plán:
 
1. Hlasité přivítání nehrajícího kapitána Pepy, pokud se bude moci a chtít dostavit, kterého tímto osobně, obzvláště a srdečně zvu, jakožto morální oporu a podporu a soudné posouzení našeho výkonu
 
2. Rozespívání zpívajících (Mína, Sabina, Charlie) - tedy tak maximálně tři kusy, zkuste si  vymyslet které, ať s tím vymýšlením pak nestrávíme zbytek odpoledne a večera
 
3. Přehrátí celého repertoáru s novým začátkem - Pink Floyd - Další Cihla Ve Zdi - v podobě, kterou umístil na "old.maiden.brush" Charlie - v případě nejasností jej knokautujte, tedy sorry, Charlie, kontaktujte (v nejhorším případě kontaktujte mne, já ho kontaktuji ....) 
 
4. Co bude blbě, budeme pilovati na hrozivě se blížící možnost veřejného vystoupení ......
 
5. Nezřízená  ..... tedy neřízená zábava
 
6. Martino, prosím ten Sibelius, když už jsi ho pracně sehnala ..............
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Rekapitulace z minulého nočního zasedání modré (to není překlep, opravdu ne moudré - i když - to už jsme byli taky, ale modré - polopaticky - kapátkové) části kapely:
 
- na příští rok je předjednáno v tuto chvíli 6 vystoupení, z nichž "Lázně" se mohou pravděpodobně opakovat dle našeho liba (když to tedy bude za něco stát)
- další vystoupení by měla být Plánice, na akci kde "před náma" hrál Brichta a jeho AB band
- repertoár čítá zatím s Pink Floydama 20 kusů
- nutně potřebujeme secvičit ještě minimálně 10 kusů
- zkusíme do těchto 10 vybírat lehčí kusy, aby byly dříve hotové, vytipované jsou
- nebudeme si dělat z huby sráč, když se na něčem domluvíme, tak to tak bude .....
- potvrdili jsme si tušení, že když se někomu musí kopírovat materiály posedmé, načež na další zkoušce materiály opět nejsou (a Honza v tom tentokráte opravdu nejede), že to opravdu kopíráka začne - pardon - srát
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Na závěr:
 
Posílám vám všem 365 přání do nového roku ........ jen se tak trochu obávám, že když se tato přání vyplní, budete mít na prdelích permanentně jeden velký cucflek ...... ale to nevadí ....... a vo tom to je .....
 
Mějte se, těším se na vás ve středu.
 
 
Administrátor J.
Zdar přátelé,
 
protože si, zřejmě stejně jako já, v klidu vychutnáváte předvánoční shon, tak jen rychle telgraficky - zkouška je dle původní dohody toto úterý, tj. 22.12. od 16,00 hodin (otevřeno bude od 15.00 hodin) u Honzy Libnara za účelem (zřejmě, nebude-li některým z uměleckých vedoucích stanoveno jinak) projetí již navrženého playlistu na nejbližší vystoupení. Nevylučuji ani možnost, že před (nebo mezitím, nebo potom) zkusíme třeba nový flák - Další cihlu ve zdi (PinkFloyd), který Charlie již dávno ve své plodné chvilce umístil na old.maidenu (prosím, seznámit se s tím). Měli bychom to hrát právě v této podobě (tedy i s tím jinými kapelami nepoužívaným začátkem - protože je moc pěkný a my nejsme normální kapela, že?). Protože je to ale moc dlouhý, zapíchneme to právě ve stopáži 5,00 minut. Taky jsme ještě nedodělali Power.
 
Tak zatím čus, jdu honit Ježíška, má rychlý krok a náskok.
 
Administrátor J.
 
 
P.S. 1
V příloze tentokráte posílám ukázku, jak čistě a průzračně musí znít naše hudba
 
P.S. 2
Martino, ten Sibelius .......... prosím
Čaute, připomínám, že jsme se dohodli na zkoušce (a dochvilnosti) ve čtvrtek 10.12.2009 od 17,30 hodin u Honzy Libnara. Na programu bude totéž, co minule (snad už ten čtverec skopeme do kulata, aby to jelo), měli bychom už zkusit i Power. Pro inicitivní (a jiné, než takové, v kapele vlastně nemáme) je umístěn na "old.maidenu" další song pro Mínu (na poslední zkoušce domluvený), tak se s ním seznamte a dobře bavte, je to  Uriah Heep - Easy Livin´ (právě jsem vás představil).
 
 
A dále následují tyto zprávy: 
 
1. Fantastická zpráva (a přináším ji exkluzivně a dříve než televize NOVA):
 
Protože 4x1 = 1x4 (umím přece do pěti počítat, ne?!), proč zkoušíme čtyřikrát po jedné hodině a ne jedenkrát čtyři hodiny? Nebo alespoň 2x2 hodiny? Muselo by se to projevit minimálně na produktivitě a zvýšení rychlosti rozšiřování repertoáru teoreticky až čtyřikrát !! Nechte projít mozkovnou (i blondýnka)!!
 
2. Méně fantastická zpráva (z lékařského prostředí):
 
Při našem posledním pozkouškovém pánském semináři jsme usoudili, že bude vhodné (s cílem urychlení přípravy repertoiru), abychom vždy na konci zkoušky vyhlásili nejméně hudebně připraveného jedince a ten že přinese na příští zkoušku láhev tvrdého alkoholu. A druhý nejméně připravený jedinec, že přinese láhev vína. Zřejmě dobrá myšlenka (nemuseli bychom se o zkoušce zdržovat chozením pro chlast), nicméně protože by mohla vyvolat i kontraindikace (nic naplat, je to medicína!), posílám tentokrát avizo o zkoušce s dvoudenním předstihem, abychom se mohli všichni připravit a nemuseli tato dosud dostatečně neodzkoušená antibiotika vůbec nasadit!!
 
3. Poplašná zpráva:
 
Ty vole (zvolání, ne nadávka), Charlie, jestli nepřestaneme včas chlastat jako prasata, skočí na nás prasečí chřipka a ženský nás pak budou používat (viz příloha) už jenom jako vývrtku !!
 
 
Toť vše,
 
administrátor Jaroslav
 
.......... jo, vlastně ještě něco - připomínka sklerotika nesklerotikovi - Martino, měl jsem ti připomenout, abys nám přinesla ten Sibelius (verze 6 ?)
 
J.
Ahojte všeci,
 
zkouška je dle původní dohody tuto neděli. Čas zahájení po drobné optimalizaci je tento:
 
a) pro ty, kdo chodí včas, tak od 17,00 hodin přesně
 
b) pro ty, co chodí o hodinu později, tak od 16,00 hodin přesně
 
Otevřeno bude od 16 hodin (v Tipsportbaru i dříve), kdo chce, může přijít již na tuto hodinu, budu tam a budu topit (v kamnech), aby tam bylo teplíčko. Vzhledm k tomu posílám námět na vhodný zkušební úbor - viz příloha. Děvčata, nemusíte se obávat pánského úboru z přílohy, ten se nosí až nad 37°C a to tam, myslím si, nehrozí.
 
Program semináře:
 
a) hudebně to, co minule, akorát trochu lépe,
 
b) dle času projet i něktré staré kusy hudební
 
c) diskuse o dalších nových hudebních kusech a jejich výběr
 
d) domluva na tom, kdy opět veřejně vystoupíme, máme už kde, jen se musíme dohodnout kdy (veškerý výběr vstupného bude náš!!), když by se to povedlo, může z toho být i dobrá recidiva ....
 
 
Mějte se,
 
administrátor J.
Zdravím Charlieho a všechny jeho andílky (ano, i ty poněkud padlé) ......
 
připomínám, že jsme si domluvili zkoušku na tuto neděli od 16,00 hodin u Honzy. Na programu to, co minule, jestli Charlie stačil napsat Sabíkovi klávesy na ExtraBand - Vadí, nevadí ....... tak si to třeba můžeme zkusit zahrát.
Na "old.maiden.brush" jsem pro veřejnou kontrolu umístil předávací protokol o finančních záležitostech ve vztahu k Honzovi.
 
Mějte se a cvičte pilně, jsou potenciální zájemci o naše vysoupení !!
 
 
P.S.
Jako podnadpis na plakátech pod jménem BlueRose bude uvedeno právě "Charlieho andílci". Vymýšlím proto odpovídající kostým na veřejná vystoupení (viz příloha). Kdo s tímto souhlasí, nechť si v neděli vezme sebou křídla......
Zdar přátelé,
 
připomínám zkoušku (3xblue2xrose, Míno, ty jsi minule říkala, že nemůžeš, proto ta dvojka u rose, ale jestli jsi to přehodnotila, přijď) tuto neděli u Honzy od 17,30 hodin. Já tam budu s Romanem zhruba od 16,00 hodin, takže kdo může a chce, tak může i dřív /půjde třeba pro pivo :-)) /.
 
Plánovaný program:
 
1. Výběr daní
Byl jsem opět upozorněn Honzou, že nemáme zaplacenou nejen zálohu na zálohu na příští rok, ale ani zálohu na příští rok. Protože jsme si to takto odhlasovali, musel jsem mu dát za pravdu.
 
2. Vlastní zkouška
Protože nebude zřejmě Mína, bude se vše točit kolem našeho Charlieho (.... se máš, chlape, tě budem i za uchem drbat ....). Takže - třeba na rozcvičení ExtraBand - Ta se má (Martino, sorry, vím, že ji nemáš ráda, ale jednou to přece muselo přijít!!), ať už to máme za sebou a nemusíme se k tomu vracet, Jump! (Sabi, sorry, ale i toto muselo neodvratně přijít), Helloween - Power (Charlie, sorry, ale ani zde už není vyhnutí), taky třeba Deep Purple - Soldiers (Jardo, sorry, budeš se to muset už konečně naučit!!) ?
 
3. Změna programu (jako obvykle) zřejmě vyhrazena
 
 
Mějte se,
 
Administrátor, J.
 
 
P.S.
Nerad se (až na výjimky!!) opakuji, ale tentokráte musím, a to tak, že důsledně - včetně obrázku v příloze. Pojďme, mákneme, ať jsme vejš, nejlépe za nabo alespoň nad vodou !! ...... Provedel jsem podrobnou rekognoskaci okolního terénu, právě se nalézáme v nebezpečné oblasti Perského zálivu (Írán, Iraque) a hrozí nebezpečí, že nejbližší vlna tsunami, přišedší z Arabského moře na okraji Indického oceánu, nás zanese, ba přímo spláchne, až někam k Madagaskaru (na přiložené mapě není toto území zcela patrné, ale buďte si jisti, je tam, na sto procent !!). Po konzultaci s "meteopress.cz" jsem se navíc dozvěděl, že vlna tsunami vyšší pěti metrů nás sveze přes Antarktis až někam k Jižnímu pólu, kde se nachází jedna z "černých děr" vesmíru, která je schopná nás naprosto a nevratně pohltit ..... taky není zcela patrná (bez pořádného dalekohledu), ale také je tam, pravděpodobnost se blíží 99 procentům .....).
Čaute všichni,
 
zkouška je tento čtvrtek od 17.30 hodin, kdo chce, může přijít i dřív, já bych tam měl být s Romanem už od 16 hodin. Co bychom měli zkoušet - Jumpíka!, čerstvější Nightwish, možná Power ...... to by asi mělo stačit, ..... i tak je toho dost - na vojně se říkalo po vychodňarsku "po kokot" (platí pouze pro pány, dámy toho mají, protože jsou obecně menšího vzrůstu, řekněme "po nadpodbřišek" ......).
 
Pojďte, zaberem, ať se neocitneme níže, než Česká republika (viz příloha) !!
 
 
Administrátor, J.
 
 
P.S.
Hlubokomyslná úvaha o názvu BlueRose:
 
dřív jsem z tohoto názvu nebyl zrovna nadšen, BlueRose - modrá růže, asi to existuje, už jsem to asi i viděl, ale i když je to přírodní, je to asi i hezký, zajímavý, je to chemický a je na tom vidět každá žíla ...... Nejsem zrovna žádnej angličtinář, ale ono se to dá asi přkládat i jako "modrorůžoví" a to už se docela hodí, jsme tři kluci, tři holky (Pepu v tomto okamžiku nepočítám, to by bylo 6  : 3).
Tak si jenom tak říkám - kdybyste nás ty holky někdy opustili ....... Karle, Romane - chtěli byste být modrorůžoví "cukrouši"? Brrrrr, já ne, museli bychom se přejmenovat, ....... to už radši jenom "Blue" nebo že by třeba  "Innocent Vocásek" ......
Zdravím všechny,
 
zkouška je ve čtvrtek 29.10.2009 od 17,00 hodin u Honzy, tentokráte bez Karla :-( . Měli bychom zkusit nové Nightwish (vzkaz pro Sabinu od Karla - nic není třeba psát, ve slokách budeš držet základní tón, v refrénu akord) a mohli bychom se pokusit předkousat nové Extraband (Pít s láskou a Vadí, nevadí), texty s akordama i MP3 najdete na "old.maidenu".
 
Od 18.00 hodim budeme držet minutu ticha za Karla, který místo toho, aby se s námi veselil, bude v tuto hodinu zdolávat nebezpečné nástrahy a zákeřnosti promiskuitní potvory jménem Paříž (Karle, buď chlap, nepodlehni !!)
 
Mějte se a cvičte (repertoire) !!
 
Administrátor J.
 
P.S.
Dostal jsem nedávno tento obrázek (viz příloha) s názvem "ženský idol na nudapláži". Prosím dámy o vysvětlení, proč je ženským idolem na nudapláži zrovna cyklista ?!

Čaues,

zkouška se koná tentokrát tradičně ve čtvrtek, tradičně u Honzy, méně
tradičně až netradičně od 17.30 hodin (pozor, ať vás nepřekvapí
zavíračka!!), prosím o dochvilnost. Kdo chce, může přijít i dříve, chystáme
se s Karlem tam být dřív (asi od 16.00 hodin).
Na pořadu dne by měly být fláky WS - II (ňáký Love Aint´ ......),
Helloween - Power, Van Hulen - Jump!, Nightwish - For The .... (prostě ta
druhá), to by asi stačilo.

Mějte se,

administrátor J.

P.S. 1 ...... Sabino, smůla, ve čtvrtek máš svátek .......... dostaneš
HOBLA
P.S. 2 ...... Karle piš (viz příloha) !!
P.S. 3 ...... (Ty láhve jsou navíc nevratné)

1  
2  
 
Děkujeme za Vaši návštěvu těchto stránek.